...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Sensi Grey Fossil Matte 10mm 80 x 80 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
27332

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 768370 CASADOLCECASA

Sensi Grey Fossil Matte 10mm 80 x 80

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika made in Italy. E përshtatshme për shtrim, veshje dhe kënde intime.

 

Koleksioni Sensi përbëhet nga:

5 ngjyra (White / Ivory / Grey / Taupe / Brown)

secila në variantat Dust / Sand / Lithos / Fossil

6 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 40×80)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

3 struktura (mat / të vrazhdë / r+ptv)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

62.00 zbritje -15% 52.70

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

1.28 m 2 në stok.
m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 80 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

1,28

KOLEKSIONI

SENSI

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping