...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Sauna Accessories Bucket Shower 4.5-5 Liters Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Sauna Accessories Bucket Shower 4.5-5 Liters

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: PP50000001 EFFEGIBI

Sauna Accessories Bucket Shower 4.5-5 Liters

0 vlerësime

Dushi tradicional me kovë i kulturës Tiroleze. Kapaciteti mbajtës i ujit është 4.5-5 litra. Kova është e ndërtuar nga druri rezistent dhe kompletohet me pajisjet për montim në mur apo në tavan. Made in Italy

 

Koleksioni Sauna Extras përbëhet nga:

6 produkte (Bucket shower / Hourglass / Infrared lamp seats / Sauna stones / Wooden bucket / Wooden ladle)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

1,075.25

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

cop
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

SAUNA EXTRAS

SASIA

1,00

SANITARI

Aksesoret

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping