My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Rock Salt of Cerim Maui Green Glossy 6mm 120 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Rock Salt of Cerim Maui Green Glossy 6mm 120 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 766927 CERIM

Rock Salt of Cerim Maui Green Glossy 6mm 120 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, ballkon, enterier, fasadë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Rock Salt përbëhet nga:

5 ngjyra (White Gold / Celtic Grey / Danish Smoke / Maui Green / Hawaiian Red)

5 dimensione (120×240 / 120×120 / 60×120 / 60×60 / 30×60)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

3 struktura (mat / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

76.50 zbritje -15% 65.03

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 6 × 120 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Gjelber

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

ROCK SALT

SASIA

2,88

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping