...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Rilievi Sabbia Matte 6mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Rilievi Sabbia Matte 6mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 761951 CEDIT

Rilievi Sabbia Matte 6mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, enterier, veshje, banjo, kuzhinë, dhoma gjumi dhe kënde intime.

 

Koleksioni Rilievi përbëhet nga:

6 ngjyra (Nebbia / Sabbia / Salvia / Terra / Lido / Cielo)

6 dimensione (60×120 / 120×120 / 120×240)

3 dekore (Decor 01 / Decor 02 / Decor 03)

3 trashësi (6mm / 45mm / 50mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

116.00 zbritje -10% 104.40

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 6 × 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

RILIEVI

SASIA

2,16

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping