...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Reves de Rex Bleu Glossy 6mm 120 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
28921

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 769907 REX

Reves de Rex Bleu Glossy 6mm 120 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, dysheme, enterier, qëndrim ditor, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Koleksioni Reves de Rex përbëhet nga:

6 ngjyra (Bleu / Noisette / Choco / Perle / Jade / Rose)

6 dimensione (160×320 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×180 / 60×120 )

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

84.00 zbritje -7% 78.20

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

8.64 m 2 në stok.
m 2
Weight 14.48 kg
Dimensions 6 × 120 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Kalter

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

SASIA

2,88

KOLEKSIONI

REVES DE REX

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping