Sale!
SKU: 752195 FLOORGRES

Rawtech Dust Matte 10mm 40 x 80

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për dysheme, mure, shtrim, veshje, banjo, kuzhinë, fasadë dhe kënde intime.

 

Koleksioni Rawtech/ përbëhet nga:

4 ngjyra (Raw-white / Raw-dust / Raw-mud / Raw-coal)

8 dimensione (120×240 / 120×120 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

3 trashësi (6mm 10mm / 20mm)

3 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

34.50 zbritje -15% 29.33

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 40 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

RAWTECH

SASIA

0,96

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping