...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Radiant Negro Glossy 10mm 45 x 45 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Radiant Negro Glossy 10mm 45 x 45

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 1415 Uncategorized

Radiant Negro Glossy 10mm 45 x 45

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, dhoma gjumi, enterier dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

39.50

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

14.6279 m 2 në stok.
m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 45 × 45 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

SASIA

1,22

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping