Sale!
SKU: 767239 CERIM

Crayons of Cerim Mist Matte 6mm 120 x 240

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, banjo, kuzhinë, enterier, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Crayons of Cerim përbëhet nga:

8 ngjyra (Milk / Mist / Old lace / Buttercream

Moss / Primrose / Hazelnut / Skyline)

4 dimensione (120×240 / 12x0x12060×120 / 40×120)

1 trashësi (6mm)

1 strukturë (mat)

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

58.50 zbritje -14.99% 49.73

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

M 2
Dimensions 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

CRAYONS OF CERIM

SASIA

2,88

FORMATI

XL

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping