Sale!
SKU: 766123 FLOORGRES

Buildtech 2.0 CE Bone R+PTV 6mm 120 x 120

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier, ballkon, fasadë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Buildtech 2.0 përbëhet nga:

4 ngjyra bazike (White / Bone / Mud / Coal)

secila në variantat TU / GG / CE

10 ngjyra të forta (Teal / Bottle / Mustard / Cream / Midnight / Sky / Scarlet / Crimson / Burgundy / Fuchsia)

9 dimensione (160×160 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

4 struktura (mat / soft / shkëlqim / vrazhdë)

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

54.50 zbritje -14.99% 46.33

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

M 2
Dimensions 120 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Eksterier, Banjo, Interier, Kuzhina

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

BUILDTECH2.0

SASIA

1,44

FORMATI

XL

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping