...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Primavera Verde Matte 6mm 120 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Primavera Verde Matte 6mm 120 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: BOA03 MUTINA

Primavera Verde Matte 6mm 120 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika të cilësisë së lartë italiane. Të përshtatshme për mure, veshje, enterier, banjo, kuzhinë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Primavera përbëhet nga:

5 ngjyra (Bianco / Grigio / Blu / Verde / Nero)

2 dimensione (120×240 / 120×120)

1 trashësi (6mm )

1 strukturë (mat)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

309.50

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 6 × 120 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Gjelber

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

PRIMAVERA

SASIA

2,88

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping