...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Noho Ivory Matte 9.5mm 6 x 25 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Noho Ivory Matte 9.5mm 6 x 25

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: J89532 RONDINE

Noho Ivory Matte 9.5mm 6 x 25

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika, made in Italy. Të përshtatshme për banjo, kuzhinë, mure, veshje, hapësira komcerciale dhe kënde intime.

Koleksioni Noho përbëhet nga:

8 ngjyra (Black / Blu / Emerald / Ivory / Light Grey / Sage / Taupe / White)

1 dimension (6×25)

1 trashësi (9.5mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

58.00 zbritje -15% 49.30

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

m 2
Weight 22.925347 kg
Dimensions 9.5 × 6 × 25 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Tulla

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

0,48

KOLEKSIONI

NOHO

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping