Sale!
SKU: 748488 CASADOLCECASA

Neutra 6.0 Polvere 02 Matte 6mm 120 x 240

Pllaka nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për banjo, kuzhinë, koridor, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Neutra 6.0 përbëhet nga:

14 ngjyra (Bianco / Perla / Ferro / Quarzo / Grafite / Polvere / Avio / Petrolio / Oliva / Arancio / Corallo / Melanzana / Malva / Acquamarina)

6 dimensione (120×240 / 120×120 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 40×80)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (matvrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

78.50 zbritje -15% 66.73

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Banjo, Eksterier, Interier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

NEUTRA6.0

SASIA

2,88

FORMATI

XL

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping