...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Neutra 6.0 Petrolio 07 Matte 10mm 80 x 80 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Neutra 6.0 Petrolio 07 Matte 10mm 80 x 80

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 758119 CASADOLCECASA

Neutra 6.0 Petrolio 07 Matte 10mm 80 x 80

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për banjo, kuzhinë, koridor, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Neutra 6.0 përbëhet nga:

14 ngjyra (Bianco / Perla / Ferro / Quarzo / Grafite / Polvere / Avio / Petrolio / Oliva / Arancio / Corallo / Melanzana / Malva / Acquamarina)

4 dimensione (120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (matvrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

62.00 zbritje -15% 52.70

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 10 × 80 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Banjo, Eksterier, Interier

NGJYRA

Kalter

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

NEUTRA6.0

SASIA

1,28

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping