...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Neutra 6.0 Arancio 14 Matte 6mm 120 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Neutra 6.0 Arancio 14 Matte 6mm 120 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 752899 CASADOLCECASA

Neutra 6.0 Arancio 14 Matte 6mm 120 x 240

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për banjo, kuzhinë, koridor, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Neutra 6.0 përbëhet nga:

14 ngjyra (Bianco / Perla / Ferro / Quarzo / Grafite / Polvere / Avio / Petrolio / Oliva / Arancio / Corallo / Melanzana / Malva / Acquamarina)

4 dimensione (120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (matvrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

265.00 zbritje -15% 225.25

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

11.52 m 2 në stok.
m 2
Weight 14.48 kg
Dimensions 6 × 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Kuqe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

NEUTRA6.0

SASIA

2,88

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping