...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Mix Wellnes and Pool 16 2.5 x 2.5 30 x 30 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
27442

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: XWEL716 APPIANI

Mix Wellnes and Pool 16 2.5 x 2.5 30 x 30

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për pishina dhe kënde intime.

Koleksioni Mix Wellness Pool përbëhet nga:

12 ngjyra (03 / 04 / 06 / 08 / 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18)

1 dimension (2.5 x 2.5)

1 trashësi (7mm)

1 strukturë (gjysmë-shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

97.90

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 25 × 25 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Pishina

NGJYRA

Kalter

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

m2

SASIA

1,26

KOLEKSIONI

MIX WELLNES POOL

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping