My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Mix Neutral Coloniale 02 2.5 x 2.5 30 x 30 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Mix Neutral Coloniale 02 2.5 x 2.5 30 x 30

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: XCOL702 APPIANI

Mix Neutral Coloniale 02 2.5 x 2.5 30 x 30

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, qëndrim ditor, dhoma gjumi, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Mix Neutral përbëhet nga:

11 ngjyra (Architecture metal 01 / Architecture metal 02 / Architecture metal 05 / Architecture metal 06 / Coloniale 01 / Coloniale 02 / Poetic 02 / Tribal chic 03 / Urban hi tech 01 / Urban hi tech 02 / Urban hi tech 03)

2 dimensione (1.2×1.2 / 2.5×2.5)

1 trashësi (7mm)

2 struktura (gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

97.90

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0.18 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 2.5 × 2.5 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Kuzhina

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

MIX NEUTRAL

SASIA

1,26

FORMATI

Mozaik

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping