...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Mix Colour Fusion 03 1.2 x 1.2 30 x 30 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Mix Colour Fusion 03 1.2 x 1.2 30 x 30

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: XFUS702 APPIANI

Mix Colour Fusion 03 1.2 x 1.2 30 x 30

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, dhoma gjumi, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Mix Colore përbëhet nga:

17 ngjyra (Denim mix avio / Denim mix oltremare / Denim mix piombo / Energy 01 / Energy 03 / Fusion 01 / Fusion 03 / Laguna blu 01 / Laguna blu 02 / Laguna blu 03 / Natura 02 / Natura 03 / New beat generation 01 / New beat generation 02 / New beat generation 03 / Poetic 01 / Tribal chic 02)

2 dimensione (1.2×1.2 / 2.5×2.5)

1 trashësi (7mm)

2 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim)

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

161.70

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

m 2
Dimensions 80 × 30 × 30 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

MIX COLORE

SASIA

1,26

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping