SKU: XENE703 APPIANI

Mix Colour Energy 03 2.5 x 2.5 30 x 30

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, dhoma gjumi, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Mix Colore përbëhet nga:

17 ngjyra (Denim mix avio / Denim mix oltremare / Denim mix piombo / Energy 01 / Energy 03 / Fusion 01 / Fusion 03 / Laguna blu 01 / Laguna blu 02 / Laguna blu 03 / Natura 02 / Natura 03 / New beat generation 01 / New beat generation 02 / New beat generation 03 / Poetic 01 / Tribal chic 02)

2 dimensione (1.2×1.2 / 2.5×2.5)

1 trashësi (7mm)

2 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim)

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

85.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 2.5 × 2.5 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Kuzhina

NGJYRA

Ngjyra-ngjyra

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

MIX COLORE

SASIA

1,26

FORMATI

Mozaik

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping