...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Mix Architecture Metal 06 1.2 x 1.2 30 x 30 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
3378

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: XMTL406 APPIANI

Mix Architecture Metal 06 1.2 x 1.2 30 x 30

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, qëndrim ditor, dhoma gjumi, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Mix Neutral përbëhet nga:

11 ngjyra (Architecture metal 01 / Architecture metal 02 / Architecture metal 05 / Architecture metal 06 / Coloniale 01 / Coloniale 02 / Poetic 02 / Tribal chic 03 / Urban hi tech 01 / Urban hi tech 02 / Urban hi tech 03)

2 dimensione (1.2×1.2 / 2.5×2.5)

1 trashësi (7mm)

2 struktura (gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

172.70

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

0.09 m 2 në stok.
m 2
Weight 19.305556 kg
Dimensions 8 × 12 × 12 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

SASIA

1,26

KOLEKSIONI

MIX NEUTRAL

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping