...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Milos Glossy 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Milos Glossy 10mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: M60120G BALDOCER

Milos Glossy 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Spain. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Milos përbëhet nga:

1 ngjyrë

3 dimensione (80×160 / 80×80 / 60×120)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

31.50 zbritje -15% 26.78

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

m 2
Dimensions 10 × 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

MILOS

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping