SKU: PLA7000 APPIANI

Metallica Platino 2.5 x 2.5 30 x 30

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, veshje, enterier, koridor, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Metallica përbëhet nga:

10 ngjyra (Oro / Platino / Rame / Cuprite / Bronzo / Pirite / Acciaio / Allumino / Cristalli / Riflessi)

3 dimensione (1.2×1.2 / 2.5×2.5 / 5×10)

1 trashësi (7mm)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

530.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 2.5 × 2.5 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

METALLICA

SASIA

1,26

FORMATI

Mozaik

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping