My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Metallica Pirite 1.2 x 1.2 30 x 30 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Metallica Pirite 1.2 x 1.2 30 x 30

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: MTL4005 APPIANI

Metallica Pirite 1.2 x 1.2 30 x 30

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, veshje, enterier, koridor, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Metallica përbëhet nga:

10 ngjyra (Oro / Platino / Rame / Cuprite / Bronzo / Pirite / Acciaio / Allumino / Cristalli / Riflessi)

3 dimensione (1.2×1.2 / 2.5×2.5 / 5×10)

1 trashësi (7mm)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

167.20

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

3.51 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 1.2 × 1.2 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

METALLICA

SASIA

1,26

FORMATI

Mozaik

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping