My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Masterbrick White Grained Flat 10mm Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Masterbrick White Grained Flat 10mm

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 108216 MATHIOS

Masterbrick White Grained Flat 10mm

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Greece. Të përshtatshme për mure, enterier, eksterier, fasadë, kamin dhe kënde intime.

 

Koleksioni Masterbrick përbëhet nga:

12 ngjyra (White / Keramos / Black / Copper / Foggy / Amber / Dusk / White grained / Dark red / Red tarnished / Aged red / Khaki)

1 dimension (60-63×210-230)

1 trashësi (10mm)

1 strukturë (vrazhdë)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

33.00 zbritje -10% 29.70

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0.04 M 2 në stok.
M 2
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Tulla

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

MASTERBRICK

SASIA

0,93

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping