...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Masterbrick Dark Red Flat 10mm Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Masterbrick Dark Red Flat 10mm

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 106063 MATHIOS

Masterbrick Dark Red Flat 10mm

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Greece. Të përshtatshme për mure, enterier, eksterier, fasadë, kamin dhe kënde intime.

Koleksioni Masterbrick përbëhet nga:

12 ngjyra (White / Keramos / Black / Copper / Foggy / Amber / Dusk / White grained / Dark red / Red tarnished / Aged red / Khaki)

1 dimension (60-63×210-230)

1 trashësi (10mm)

1 strukturë (vrazhdë)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

34.00 zbritje -5% 32.30

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

0.93 m 2 në stok.
m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Kuqe

EFEKTI

Tulla

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

MASTERBRICK

SASIA

0,93

ORIGJINA

Greqia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping