SKU: 108162 MATHIOS

Masterbrick Aged Red Flat 10mm

Pllaka nga qeramika Made in Greece. Të përshtatshme për mure, enterier, eksterier, fasadë, kamin dhe kënde intime.

 

Koleksioni Masterbrick përbëhet nga:

12 ngjyra (White / Keramos / Black / Copper / Foggy / Amber / Dusk / White grained / Dark red / Red tarnished / Aged red / Khaki)

1 dimension (60-63×210-230)

1 trashësi (10mm)

1 strukturë (vrazhdë)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

33.00 zbritje -10% 29.70

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Kuqe

EFEKTI

Tulla

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

MASTERBRICK

SASIA

0,93

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping