My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Maps of Cerim Light Grey Matte 10mm 80 x 80 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Maps of Cerim Light Grey Matte 10mm 80 x 80

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 753938 CERIM

Maps of Cerim Light Grey Matte 10mm 80 x 80

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, fasadë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Maps of Cerim përbëhet nga:

5 ngjyra (White / Light Grey / Dark Grey / Graphite / Beige)

4 dimensione (80×80 / 60×120 / 60×60 / 30×60)

2 trashësi10mm / 20mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

53.50 zbritje -15% 45.48

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 0.9 × 8 × 8 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

MAPS OF CERIM

SASIA

1,28

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping