Sale!
SKU: 747714 CERIM

Maps of Cerim Light Gray Bush-hammered 20mm 60 x 60

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, fasadë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Maps of Cerim përbëhet nga:

5 ngjyra (White / Light Grey / Dark Grey / Graphite / Beige)

5 dimensione (80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

2 trashësi10mm / 20mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

47.50 zbritje -15% 40.38

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

MAPS OF CERIM

SASIA

0,72

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping