...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Maps of Cerim Graphite Bush-hammered 9mm 30 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
3451

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 747127 CERIM

Maps of Cerim Graphite Bush-hammered 9mm 30 x 60

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, fasadë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Maps of Cerim përbëhet nga:

5 ngjyra (White / Light Grey / Dark Grey / Graphite / Beige)

4 dimensione (80×80 / 60×120 / 60×60 / 30×60)

2 trashësi10mm / 20mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

38.00 zbritje -15% 32.30

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Weight 21.72 kg
Dimensions 9 × 30 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

1,08

KOLEKSIONI

MAPS OF CERIM

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping