...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Maps of Cerim Beige Bush-hammered 20mm 60 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Maps of Cerim Beige Bush-hammered 20mm 60 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 747135 CERIM

Maps of Cerim Beige Bush-hammered 20mm 60 x 60

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, fasadë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Maps of Cerim përbëhet nga:

5 ngjyra (White / Light Grey / Dark Grey / Graphite / Beige)

4 dimensione (80×80 / 60×120 / 60×60 / 30×60)

2 trashësi10mm / 20mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

73.00 zbritje -15% 62.05

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Weight 48.263889 kg
Dimensions 20 × 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Tarracë R11, Eksterier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

MAPS OF CERIM

SASIA

0,72

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping