...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Les Origines de Rex Or Matte 6mm 120 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
29011

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 769966 REX

Les Origines de Rex Or Matte 6mm 120 x 240

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për veshje, shtrim, enterier, banjo, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Les Origines de Rex përbëhet nga:

4 ngjyra (Or / Argent / Blanc / Ombre doreé)

6 dimensione (160×320 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×180 / 60×120)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

94.00 zbritje -10% 84.15

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Weight 14.48 kg
Dimensions 6 × 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

2,88

KOLEKSIONI

LES ORIGINES

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping