My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj J-235 Hot Tub Platinum / Silverwood, EcoShield Insulation 213 x 213 x 91 h Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
J-235 Hot Tub Platinum / Silverwood, EcoShield Insulation 213 x 213 x 91 h

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: ZI12ZG0E80 JACUZZI

J-235 Hot Tub Platinum / Silverwood, EcoShield Insulation 213 x 213 x 91 h

0 vlerësime

Vaskë hidromasazhuese J-235, me dimension 213 × 213 × 91 h dhe përmbanë shtresën izoluese për dimër EcoShield. Made in Italy.

Koleksioni J-200 përbëhet nga:

Pjesa e brendshme e vaskës (Platinum)

Pjesa e jashtme e vaskës (Silverwood / Roasted Chestnut)

Vaska përmbanë:

-6 ulëse

-1 lounge

-35 ClassicPro® Jets

-1 Ujëvarë

-3 mbështetëse për kokë

-Panelin kontrollues LED

-10 ndriçues LED Multicolor

-Sistemin për pastrim të ujit me rreze UV CLEARRAY® Active Oxygen™

-Izolim EcoShield

 

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

11,489.00 zbritje -20% 9,248.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP në stok.
COP
Dimensions 213.5 × 213.5 × 91.5 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

J-200

SANITARI

Vaska

HAPESIRA

Private Wellness

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping