SKU: 58043/708 GESSI

Inciso- Four-hole Bath Mixer with diverter and handshower 708 Copper Brushed PVD

Mikser vaske me katër vrima, devijues dhe dush dore. Made in Italy.

 

Koleksioni Inciso- përbëhet nga:

8 ngjyra (Chrome / Aged Bronze / Gold PVD / Black XL / Black Metal Brushed PVD / Copper Brushed PVD / Antique Brass /Brushed Brass PVD)

3 struktura (mat / gjysëmshkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

1720.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 COP në stok.
COP
Dimensions 39.1 × 3.4 × 22.2 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Copper Brushed PVD

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

INCISO-

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping