SKU: 58140/187 GESSI

Inciso+ Five-hole Bath Mixer with diverter and handshower 187 Aged Bronze

Mikser vaske me pesë vrima, devijues dhe dush dore. Made in Italy.

 

Koleksioni Inciso+ përbëhet nga:

8 ngjyra (Chrome / Aged Bronze / Gold PVD / Black XL / Black Metal Brushed PVD / Copper Brushed PVD / Antique Brass /Brushed Brass PVD)

3 struktura (mat  / gjysëmshkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

2189.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 COP në stok.
COP
Dimensions 45 × 24.4 × 22.2 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Aged Bronze

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

INCISO+

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping