...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Inciso Ceiling-mounted Showerhead 713 Antique Brass Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Pllaka nga qeramika me kualitet të lartë italian. Të përshtatshme për mure, dysheme, enterier, eksterier, fasadë, qëndrim ditor, dhoma gjumi, hapësira komerciale dhe kënde intime.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 58186/713 GESSI

Inciso Ceiling-mounted Showerhead 713 Antique Brass

0 vlerësime

Kokë dushi me montim në tavan. Made in Italy.

Koleksioni Inciso Shower përbëhet nga:

8 ngjyra (Chrome / Aged Bronze / Gold PVD / Black XL / Black Metal Brushed PVD / Copper Brushed PVD / Antique Brass /Brushed Brass PVD)

3 struktura (mat / gjysëmshkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

1,605.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

cop
Dimensions 218 × 218 × 281 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Antique Brass

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Mat

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

INCISO SHOWER

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping