My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Himalaya Black Matte 8.5mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Himalaya Black Matte 8.5mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: J90560 RONDINE

Himalaya Black Matte 8.5mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, dysheme, enterier, qëndrim ditor, kuzhinë dhe kënde intime.

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

2 ngjyra (Black / Coral)

1 dimension (60×120)

1 trashësi (8.5mm)

1 strukturë (mat)

Brenda Kosovës transporti është falas.

47.00 zbritje -15% 39.95

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

94.32 m 2 në stok.
m 2
Weight 20.512153 kg
Dimensions 8.5 × 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Banjo, Interier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Guri

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

1,44

KOLEKSIONI

HIMALAYA

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping