My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Highland Silver Flat 30mm Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Highland Silver Flat 30mm

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 306 MATHIOS

Highland Silver Flat 30mm

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Greece. Të përshtatshme për mure, enterier, eksterier, fasadë, kamin dhe kënde intime.

Koleksioni Highland përbëhet nga:

7 ngjyra (Cream / Earth / Gold / Gray / Rusty / Silver / Black)

1 dimension (100×200-500mm)

1 trashësi(30mm)

1 strukturë (vrazhdë)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

45.00 zbritje -5% 42.75

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

HIGHLAND

SASIA

0,65

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping