...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Hi-Wood Grey Oak Matte 10mm 20 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Hi-Wood Grey Oak Matte 10mm 20 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 759960 CERIM

Hi-Wood Grey Oak Matte 10mm 20 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me kualitet të lartë italian. Të përshtatshme për dysheme, banjo, kuzhinë, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Hi-Wood përbëhet nga:

5 ngjyra (Grey oak / Smoke grey / Dark oak / Almond / Walnut oak)

1 dimension (20×120)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

51.50 zbritje -15% 43.78

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 10 × 20 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

HI-WOOD

SASIA

1,44

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping