...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Helton Silver Rectificado 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30751

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: HSR60120 Uncategorized

Helton Silver Rectificado 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë, dhoma gjumi, koridor dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

31.50 zbritje -15% 26.78

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

648 m 2 në stok.
m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Eksterier, Oferte

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Teraco

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

1,44

ORIGJINA

Spanja

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping