...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Habitat Taupe Matte 10mm 120 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Habitat Taupe Matte 10mm 120 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: HT120120 BALDOCER

Habitat Taupe Matte 10mm 120 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Koleksioni Habitat përbëhet nga:

2 ngjyra (Grey / Taupe)

6 dimensione (120×260 / 120×120 / 80×160 / 80×80 / 60×60 / 20×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

36.50 zbritje -15% 31.03

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

m 2
Dimensions 10 × 120 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

HABITAT

SASIA

1,44

ORIGJINA

Spanja

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping