Sale!
SKU: HG80160 BALDOCER

Habitat Grey Matte 10mm 80 x 160

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Koleksioni Habitat përbëhet nga:

2 ngjyra (Grey / Taupe)

6 dimensione (120×260 / 120×120 / 80×160 / 80×80 / 60×60 / 20×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

31.50 zbritje -10% 28.35

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

124 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 80 × 160 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

HABITAT

SASIA

1,28

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping