My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Goccia Towel ring 124 Black Metal GHRC. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Goccia Towel ring 124 Black Metal GHRC

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 38109/124 GESSI

Goccia Towel ring 124 Black Metal GHRC

0 vlerësime

Mbajtëse rrethore për peshqir. Made in Italy.

 

Koleksioni Goccia Extras përbëhet nga:

7 ngjyra (Chrome / White CN / Black XL / Copper / Black metal / Copper brushed Black metal brushed)

3 struktura (mat, gjysmë-shkëlqim, shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

201.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 6.5 × 23.3 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black Metal GHRC

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

GOCCIA EXTRAS

SASIA

1,00

SANITARI

Aksesoret

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping