My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Fugabella Porcelana 50 Pergamon 5kg. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Fugabella Porcelana 50 Pergamon 5kg

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 60150 KERAKOLL

Fugabella Porcelana 50 Pergamon 5kg

Fugë me cilësi të lartë italiane.

 

Koleksioni Fugabella Porcelana përbëhet nga:

6 ngjyra (Bianco / Gris / Antracita / Negro / Pergamon / Tortora)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

2.70 zbritje -5% 2.57

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

710 KG në stok.
KG
LLOJI

Llaqe

NGJYRA

Krem

NJESIA

KG

KOLEKSIONI

FUGABELLAPORCELA

SASIA

5,00

SANITARI

Fuga

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping