My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Fugabella Color 47 3kg Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Fugabella Color 47 3kg

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: K15624 KERAKOLL

Fugabella Color 47 3kg

0 vlerësime

Fugë e paletës së ngjyrave të dizajnuar nga Piero Lissoni, me cilësi të lartë italiane.

 

Koleksioni Fugabella Color përbëhet nga:

50 ngjyra

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

3.80 zbritje -5% 3.61

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

42 KG në stok.
KG
LLOJI

Llaqe

NGJYRA

Zeze

NJESIA

KG

KOLEKSIONI

FUGABELLACOLOR

SASIA

3,00

SANITARI

Fuga

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping