...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Fox Graphite Glossy 10mm 120 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Fox Graphite Glossy 10mm 120 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: FG120120G BALDOCER

Fox Graphite Glossy 10mm 120 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Fox përbëhet nga:

1 ngjyrë (Graphite)

2 dimensione (120×120 / 60×120)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

46.00 zbritje -15% 39.10

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

m 2
Dimensions 10 × 120 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

FOX

SASIA

1,44

ORIGJINA

Spanja

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping