My Cart

3 Produkte

Koleksioni Fox është pllakë me interpretim të mermerit të zi, një rrjet i dendur me fije delikate të bardha

Struktura saten e pllakave thekson natyralitetin e tyre dhe e bën dhomën të marrë një elegancë unike. Madhësia e disponueshme është 60x120 cm. Skajet janë të ratifikuara duke lejuar përdorimin e një gjerësie minimale të fugës.
Struktura saten e pllakave thekson natyralitetin e tyre dhe e bën dhomën të marrë një elegancë unike. Madhësia e disponueshme është 60x120 cm. Skajet janë të ratifikuara duke lejuar përdorimin e një gjerësie minimale të fugës.

Pllakat janë bërë prej materialeve rezistente ndaj acarit, kështu që ato do të jenë perfekte si brenda apartamenteve tona ashtu edhe jashtë në terasa ose ballkone.

Aplikimi i pllakave:
– enterier: korridor, dhomë, dhomë të ditës, banjo, kuzhinë;
– eksterier: ballkone, terasa, fasada, vendkalime.

Fox Catalogue
Download
Test Method
Reference Value
Declared Value
Download
Declaration of performance
Download
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj FOX Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Filterat

Hapësira:
--

Ngjyra:
--

Struktura:
--

Dimensioni:
--

Efekti:
--

Hapësirat

Ngjyrat

  • Zeze

Struktura

Efekti

Dimensioni

Çmimi

29.50 €
46.00 €
Filtrimi

Hapësirat

Ngjyrat

  • Zeze

Struktura

Dimensioni

Efekti

Çmimi

29.50 €
46.00 €
Wishlist 1
Open wishlist page Continue shopping