My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Exalt of Cerim Amber Symphony Glossy 10mm 30 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Exalt of Cerim Amber Symphony Glossy 10mm 30 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 760021 CERIM

Exalt of Cerim Amber Symphony Glossy 10mm 30 x 60

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, veshje, dysheme, shtrim, enterier, qëndrim ditor, dhoma gjumi, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Exalt of Cerim përbëhet nga:

5 ngjyra (Magic white / Fairy white / Silver light / Amber symphony / Oyster shade)

3 dimensione (60×120 / 60×60 / 30×60)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

55.00 zbritje -15% 46.75

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 10 × 30 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

EXALT OF CERIM

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping