...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Etoile de Rex Symphonie Matte 6mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
10356

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 761771 REX

Etoile de Rex Symphonie Matte 6mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për veshje, shtrim, dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier, fasadë, hapësira komcerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Étoile de Rex përbëhet nga:

5 ngjyra (Renoir / Crème / Symphonie / Gris / Tropical / Illusion)

7 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

71.00 zbritje -11% 63.33

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

6.48 m 2 në stok.
m 2
Weight 14.48 kg
Dimensions 6 × 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

2,16

KOLEKSIONI

ETOILE DE REX

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping