My Cart

Your cart is empty.

Sale!

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Etoile de Rex Symphonie Matte 6mm 120 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
9603

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 761735 REX

Etoile de Rex Symphonie Matte 6mm 120 x 240

1 vlerësim

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për veshje, shtrim, dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier, fasadë, hapësira komcerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Étoile de Rex përbëhet nga:

5 ngjyra (Renoir / Crème / Symphonie / Gris / Tropical / Illusion)

7 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

(0 customer reviews)

99.00 zbritje -15% 84.15

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 6 × 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

ETOILE DE REX

SASIA

2,88

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping