My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Etoile de Rex Illusion Glossy 6mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Etoile de Rex Illusion Glossy 6mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 761778 REX

Etoile de Rex Illusion Glossy 6mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për veshje, shtrim, dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier, fasadë, hapësira komcerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Étoile de Rex përbëhet nga:

7 ngjyra (Renoir / Crème / Symphonie / Gris / Tropical / Illusion / Brown River)

10 dimensione (160×320 / 160×160 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

71.00 zbritje -15% 60.35

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

NGJYRA

Kalter

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

2,16

KOLEKSIONI

ETOILE DE REX

HAPESIRA

Interier, Banjo, Eksterier

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping