My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Equilibrio Basin Mixer 722 Materic Black Metal PVD Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Equilibrio Basin Mixer 722 Materic Black Metal PVD

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 52001/722 GESSI

Equilibrio Basin Mixer 722 Materic Black Metal PVD

0 vlerësime

Rubinetë me montim në banak, me cilësi të lartë italiane. Ky produkt plotësohet me kokën e rubinetës Equilibrio handle.

 

Koleksioni Equilibrio përbëhet nga:

16 ngjyra (Chrome / White CN / Black XL / Gold PVD / Black Metal Brushed PVD / Brushed Gold PVD / Materic Black Metal PVD / Materic Copper PVD / Calacatta White / Marquinia Black / Forest Gold / River Stone / Rosewood / Wenge / Teak Matt / Ash Matt)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: koka e rubinetes 52002, banaku 52015 dhe 52017.

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

849.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

COP në stok.
COP
Dimensions 9.7 × 19.7 × 6.7 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Materic Black Metal PVD

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

EQUILIBRIO

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping